TJ SVS Krkonoše Vrchlabí

MČR st. žactva v biatlonu 21.-22.2.2015

V Jablonci n. Nisou se o víkendu 21.2.-22.2.2015 uskutečnilo MČR st. žactva v biatlonu. KB Krkonoše jako nově vzniklý oddíl nominoval do závodů 7 závodníků a ti se v silné konkurenci neztratili. Na medaili dosáhl PETR HÁK v rychlostním závodě, kdy dojel na 2. místě a MATĚJ MIKŠÍK v závodě s hromadným startem obsadil 3.místo. ZUZCE ZÁLABSKÉ unikla jen těsně medaile z hromadného závodu, když skončila na 4.místě stejně tak i Petr Hák. Zuzce patřilo i 7.místo z rychlostního závodu, Marek Hawel si dojel také pro výborné 7.místo a Michaela Petříková nejlépe pro 12.místo. Náš oddíl reprezentovali ještě Gábina Matoušová 18.místo a Hubert Waněk 27.místo. Ve štafetách jsme se také prosadili – na 5.místo se probojovali M.Mikšík a M.Hawel, 6.místo M.Petříková a Z.Zálabská, v mladších 6.místo G.Matoušová a 11.místo P.Hák a H.Waněk

V celkovém pořadí družstev st. žactva, kdy bodují vždy nejlepší 4 závodníci každého závodu, nám patří průběžné 6.místo. Všem závoďákům velká gratulace! Více najdete na www.biatlon.cz